ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА


Практичний психолог –

Острівна Ольга Володимирівна

E-mail: ostrivnaolga@gmail.com


Соціальний педагог

/Files/images/psihologchna_slujba/Русанова О.А.JPG

Русанова Олена Анатоліївна

E-mail: prostolena22@gmail.com


У своїй роботі психологічна служба керується Конституцією України, Декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Законом України «Про освіту», чинним законодавством України, Етичним кодексом психолога.

Психологічна служба навчального закладу тісно співпрацює з органами охорони здоров′я, соціального захисту, сім′ї та молоді, внутрішніх справ, а також із громадськими і благодійними організаціями.

Основною метою діяльності служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров'я і соціального благополуччя усіх його учасників.

Соціально-педагогічний патронаж спрямований на надання соціально-педагогічної допомоги соціально незахищеним категоріям учнів з метою подолання ними життєвих труднощів та підвищення їхнього соціального статусу.


Основні завдання психологічної служби:

· створення сприятливого психологічного клімату в педагогічному та учнівському колективі;
· забезпечення індивідуального підходу до кожного учасника навчально-виховного процесу;
· профілактика негативних явищ і пропаганда здорового способу життя;
· соціально-психологічний супровід учнів пільгових категорій;
· здійснення профілактико-просвітницької діяльності та пропаганди психологічних знань, підвищення рівня психологічної грамотності учнів, педагогів та батьків;
· сприяння повноцінному розвитку особистості учнів, створенні умов для формування у них мотивації до самовиховання і саморозвитку.
Кiлькiсть переглядiв: 203