ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище"

Психологічна служба

Робочі будні

Ми хочемо, щоб нас любили

17.04.2019 року соціальним педагогом Русановою О.А. було проведено практичне заняття: «Ми хочемо, щоб нас любили». Під час заняття розглядалися причини девіантної поведінки, фактори, які впливають на її розвиток, а також шляхи подолання. Викладачі та майстри в/н поділилися власним досвідом роботи з учнями даної категорії.

Керований перегляд відеороликів з нагоди Всесвітнього дня здоров’я

16.04.2019 року психологічною службою закладу освіти, був проведений керований перегляд відеороликів з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Увагу учнів було закцентовано на питаннях здорового харчування, впливу енергетичних напоїв та впливу на організм людини харчових добавок.

Практичне заняття «Сучасний учень. Особливості психолого-педагогічної взаємодії на уроці».

 Сучасний=


16 днів проти насильства

Акція: «Волонтером бути легко»

Акція # Незабутні

Булінг, кібербулінг, мобінг-лихо сучасних підлітків

Практичне заняття психологічної служби


«Я хочу жити»

16.10.2018 року в стінах навчального закладу учнівським самоврядуванням під керівництвом соціального педагога була організована і проведена акція: «Я хочу жити». Метою акції стало збір коштів для лікування онкохворої учениці ДПТНЗ «Сумське ВПУ будівництва і дизайну» - Дуленко Ольги. Зібрані кошти були перераховані на банківську картку батька.

Колектив ДНЗ «Сумське міжрегіональне ВПУ» бажає дівчині здоров’я, життєвих сил та оптимізму!

/Files/images/psihologchna_slujba/161018_aktsya/акція 1.jpg /Files/images/psihologchna_slujba/161018_aktsya/акція 4.jpg /Files/images/psihologchna_slujba/161018_aktsya/акція 5.jpg


2017-2018 н.р

Здоровим бути модно 04.04.18 день здоровья

До Всесвітнього дня здоров’я (7 квітня) психологічна служба навчального закладу разом з учнівським самоврядуванням 4 квітня організували та провели гру-квест «Здоровим бути модно». Метою заходу стало привернення уваги учнівської молоді до факторів, що впливають на здоров’я, створення умов для формування в учнів позитивного ставлення до здоров’я та здорового способу життя, формування в підлітків навичок групової взаємодії

Під час гри всі учні активно включилися в діяльність і з великим захопленням та цікавістю виконували завдання проявивши свою кмітливість, енергію та креативність. Учням пройшли 6 станцій: «Мелодія здоров’я», «Угадайка», «Рух – це життя», «Майстерня здоров’я», «Без права на помилку», «Цілюща абетка», на кожній з яких, за виконане завдання, вони отримували відповідну кількість балів і фрагмент фрукту, який потрібно було скласти та прочитати прислів’я про здоров’я.

За результатами квесту перемогу отримала команда «За здоров’я», друге місце посіли «Ведмеді», третє - «Одуванчики».

04.04.18 день здоровья 04.04.18 день здоровья 04.04.18 день здоровья 04.04.18 день здоровья 04.04.18 день здоровья 04.04.18 день здоровья

Ви не одні – мільйони разом з Вами

Ви не одні – мільйони разом з Вами

15 березня 2018 року в рамках обласної акції «Патріотична хвиля» в Державному навчальному закладі «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» відбувся концерт, присвячений бійцям АТО та членам їх сімей «Ви не одні – мільйони разом з Вами».

На захід були запрошені почесні гості: Старший лейтенант - Степанов Ігор Леонідович – заступник командира роти по роботі з особовим складом, Шевченко Олександр Іванович та Шевченко Геннадій Іванович, Галун Андрій Сергійович, Коваленко Віктор Андрійович – всі вони бійці АТО.

Колектив учнів з ініціативи учнівського самоврядування підготували номери художньої самодіяльності: пісні, танок, декламували вірші. Після закінчення заходу гостей пригостили смаколиками.

Ви не одні – мільйони разом з Вами Ви не одні – мільйони разом з ВамиВи не одні – мільйони разом з Вами Ви не одні – мільйони разом з Вами Ви не одні – мільйони разом з Вами Ви не одні – мільйони разом з Вами

Будуємо нову країну

 Сумське=  Сумське=  Сумське=

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.