Досягнення педагогічного колективу ДНЗ «Сумське міжрегіональне ВПУ»

Золоті медалі на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»:

2018 р. – Номінація «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді»

2018 р. – Номінація: «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення»

2017 р. – Номінація: «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота»

2013 р. – Номінація «Інноваційні підходи до формування професійної компетентності кваліфікованих робітників у сучасному професійно-технічному навчальному закладі»

2012 р. – Номінація «Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу:професійно-технічної та загальної середньої освіти»

Срібні медалі:

2017 р. – Номінація «Застосування сучасних ІКТ для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу» на ІХ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», 24-26.10.2017

2011 р. – Номінація «Співпраця ПТНЗ з виробництвом» на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

За активне впровадження здобутків педагогічної науки в освітню практику, участь в інноваційній модернізації національної системи освіти, розробку і впровадження у освітній процес інноваційних освітніх технологій колектив закладу має велику кількість дипломів та подяк.

 Сумське=

Творчі досягнення і перемоги педагогів у конкурсах, а саме:

2017 р. – І м. – Черняк О.Ю. – Обласний конкурс відеоуроків виробничого навчання з професії «Лицювальник-плиточник»

2013 р. – ІІ м. (обласний етап) – Декунова Н.І. – Всеукраїнський конкурс фахової майстерності майстрів виробничого навчання з професії «Кухар»

2013 р. – Штика Ю.М. – лауреат Державної премії України в галузі освіти

2012 р. – Штика Ю.М. – лауреат щорічної Премії Верховної Ради України

2011 р. – І м. (обласний етап) Салій О.М. – Всеукраїнський конкурс «Кращий викладач української мови ДПТНЗ»

2011 р. – ІІІ м. – Русанова О.І. – Обласний огляд-конкурс на кращий методичний кабінет ПТНЗ.

2009 р. – ІІІ м. – Острівна О.В. – Всеукраїнський огляд-конкурс кабінетів практичних психологів закладів ПТО.

2007 р. – І м. – Сіденко А.О. – Всеукраїнський конкурс професійної майстерності майстрів виробничого навчання будівельного профілю

2006 р. – І м. – Камишанська В.О. – Всеукраїнський конкурс професійної майстерності майстрів виробничого навчання, номінація «Облицювання з використанням матеріалів Ceresit».

 Сумське=

Кiлькiсть переглядiв: 15