Регіональне замовлення

Державний навчальний заклад

«Сумське міжрегіональне вище професійне училище»

Для забезпечення реалізації права кожного на професійно-технічну освіту та створення для цього належних умов держава сформувала систему професійно-технічної освіти (стаття 3 Закону України "Про професійно- технічну освіту").

Виходячи з положень частин другої статті 53 Конституції України, за якими професійно-технічно освіта є доступною і безоплатною, витрати на забезпечення навчально-виховного процесу в державних і комунальних професійно-технічних навчальних закладах здійснюються на нормативній основі за рахунок коштів відповідних бюджетів у повному обсязі.

Безоплатність професійно-технічної освіти означає, що громадянин має право здобути її відповідно до стандартів професійно-технічної освіти без внесення плати в державних і комунальних навчальних закладах (стаття 53 Конституції України) в межах обсягу підготовки фахівців для задоволення потреб економіки та суспільства у кваліфікованих кадрах (державного (регіонального) замовлення).

Регіональне замовлення - це форма навчання, при якій витрати навчального закладу на навчання учня покриваються за рахунок видатків обласного бюджету Сумської області. На місця регіонального замовлення приймаються абітурієнти, що за умовами співбесіди мали найвищих рейтинг. Принципи, на яких ґрунтується формування регіонального замовлення це:

• доступність здобуття професійно-технічної освіти;

• забезпечення відповідності освітніх послуг вимогам ринку праці;

• відповідність освіти потребам особи, суспільства, регіону;

• безперервність професійної підготовки;

• інноваційність професійної підготовки;

• визначення потреби у підготовці кадрів на перспективу за допомогою балансово-прогнозного методу.

На підставі аналізу результатів моніторингу потреб економіки та ринку праці північного регіону Сумської області, адміністрацією ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», сформовано базу роботодавців та підготовлено пропозиції щодо комплектування першого курсу за професіями та економічними напрямками.

2019

Заявка на регіональне замовлення на професійну підготовку робітничих кадрів у 2019 році

Пропозиція щодо комплектування у 2019 році Державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище»

Прогнозований випуск у 2019 році Державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище»

Інформація про наявність договорів на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у 2019 році

2018

Заявка на регіональне замовлення на професійну підготовку робітничих кадрів у 2018 році.

Пропозиція щодо комплектування у 2018 році Державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище»

Прогнозований випуск у 2018 році Державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище»

Інформація про наявність договорів на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у 2018 році

Кiлькiсть переглядiв: 156