ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище"

Вітаємо майбутніх учнів та відвідувачів нашого сайту й сподіваємося, що ви знайдете для себе багато різноманітної й корисної інформації про діяльність нашого училища, відповіді на всі ваші питання і зробите правильний життєвий вибір.

Ласкаво запрошуємо до співпраці та оволодіння професією! Ми відкриваємо неповторний світ своїм учням, вміло ведемо їх стежками любові і доброти, запалюючи в їх серцях вогник допитливості, віри у справедливість, віри у себе.

В цьому році нашому закладу освіти виповнюється 45 років.

Зустрічаючи ювілей, колектив училища з оптимізмом дивиться у майбутнє, успішно вирішуючи поставлене перед ним завдання: забезпечення престижності та перспективності навчання в Державному навчальному закладі «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», як гарантії професійної стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

Бажаємо Вам, шановні колеги та учні, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі.

Нехай учнівська шана буде подякою нам за плідну працю, професіоналізм, чуйність, уміння творити добро.

Директор ДНЗ «Сумське міжрегіональне ВПУ» Віталія Олексіївна Камишанська

/Files/images/010919_45_rchchya/Сумське міжрегіональне вище професійне училище.jpg


Сумське міжрегіональне ВПУ

Раді вітати Вас на сайті
Сумського міжрегіонального
вищого професійного училища!

Професій є багато,

Вибирай – що до душі

Лиш задумайся, щоб користь

Принесла вона в житті!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.